Nieuws

Atlantis voor Stichting Farmaceutisch Erfgoed

Atlantis is een computersysteem dat veel gebruikt wordt voor de archivering van collecties. Het is gekozen door de KNMP voor archiveringsdoeleinden, en de Stichting Farmaceutisch Erfgoed wordt hierop aangesloten.

Zolang de regeringsmaatregelen van kracht zijn blijft het Trefpunt voor bezoekers gesloten. Voor enkele bestuursleden is op vrijdag 30 april een uitzondering gemaakt, en was er een videoverbinding met Brandy Sanmoeradi, archivaris van de KNMP die voor onze Stichting de toegang tot het Atlantis systeem verzorgt. Atlantis is gekozen door de KNMP als archiefsysteem, en wij krijgen toegang tot de module Beeldbank. De bedoeling is dat onze collectie- items voor iedereen toegankelijk worden; over niet al te lange tijd hopen we de eerste resultaten te laten zien. 

Aanmelden nieuwsbrief