Nieuws

Interview met Peter Wittop Koning

De Vereniging van Zorgaanbieders voor Zorgcommunicatie (VZVZ) kijkt terug in de geschiedenis van de gegevensuitwisseling in de (farmaceutische) zorg met pionier op dit terrein Peter Wittop Koning. Peter is nu als vrijwilliger werkzaam bij SFE.

In deze video duiken we dieper in de wereld van medische gegevensuitwisseling binnen de farmaciesector. Hoe heeft de automatisering de patiëntenzorg in Nederland de afgelopen jaren veranderd? Wat zijn de belangrijkste ontwikkelingen die de manier waarop apothekers met patiëntgegevens omgaan, hebben beïnvloed?

In een exclusief interview spreekt Marcel Settels van VZVZ met apotheker Peter Wittop Koning. Samen verkennen ze de vooruitgang die is geboekt in de digitale uitwisseling van medische gegevens en de impact daarvan op de dagelijkse praktijk van apothekers.

Het interview is opgenomen in het depot van SFE op Urk, waar een interessante verzameling historisch ICT-materialen te vinden is. De twee gesprekspartners kennen elkaar van hun samenwerking in het softwarehuis Microbais dat mede door Wittop Koning is opgericht.

Link naar het interview

 

Aanmelden nieuwsbrief

Doneren?

Donatieformulier